خانه / گلستان واژه های انگلیسی / گلستان واژه‌های انگلیسی (کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری با ترجمه فارسی)

گلستان واژه‌های انگلیسی (کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری با ترجمه فارسی)

احتمالاً شما هم موافقید که ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی بهترین و کامل‌ترین منبع واژگان زبان انگلیسی است. حال برای اولین بار ترجمه فارسی ۴۰۰۰ واژه ضروری انگلیسی در مجموعه ای با نام « گلستان واژه‌های انگلیسی » در اختیار فارسی‌زبانان قرار می‌گیرد.

کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی کتابی است که به‌خوبی سایر کتاب‌های زبان -ازجمله ۵۰۴ واژه کاملاً ضروری، ۱۱۰۰ واژه‌ای که باید دانست، واژگان ضروری تافل– شناخته‌شده نیست. بنابراین ما این کتاب را در مطالب قبلی معرفی کردیم. اکنون به ارائه‌ی ترجمه‌ی آن به فارسی –برای اولین بار به‌صورت کتاب الکترونیکی (با فرمت PDF) منتشرشده است- می‌پردازیم که در ادامه مشخصات ظاهری و محتوایی ترجمه‌ی فارسی این کتاب را موردبررسی قرار خواهیم داد.

ما تصمیم گرفتیم که نام این مجموعه واژگان را به « گلستان واژه‌های انگلیسی » تغییر دهیم. درواقع « گلستان واژه‌های انگلیسی » مجموعه‌ی کاملی از واژگان موردنیاز برای یادگیری زبان انگلیسی است که بر اساس کتاب ۴۰۰۰ واژه‌ی ضروری زبان انگلیسی تهیه‌شده است و رفته‌رفته کامل‌تر نیز خواهد شد.

سبک کلی کتاب « گلستان واژه‌های انگلیسی »:

ازآنجاکه مجموعه‌ی « گلستان واژه‌های انگلیسی » بر اساس کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی ترجمه‌شده است، شکل کلی آن نیز الگو گرفته از همان کتاب است. هر جلد از مجموعه‌ی « گلستان واژه‌های انگلیسی » دارای ۳۰ درس است، و هر درس ۲۰ کلمه دارد، که این ۲۰ کلمه در قالب سه صفحه ترجمه‌شده است. (صفحه اول ۶ کلمه و صفحه ۲ و ۳ هرکدام هفت کلمه) بدین ترتیب که ابتدا خود واژه‌ی انگلیسی آورده شده و در مقابل هر واژه ترجمه‌ی فارسی آن نوشته‌شده است. در زیر هر واژه معنای جمله‌ای واژه به انگلیسی آورده شده است؛ و درنهایت جمله‌ای کاربردی از واژه‌ی موردنظر اراده شده است.

از مزیت های کتاب «گلستان واژه های انگلیسی» اینست که برای یادگیری هر واژه نیاز به دانش زبان بالاتری نیاز ندارید مثلا وقتی که واژه های جلد دوم کتاب را یاد می گیرید به ندرت نیاز است تا واژه های جلدهای بعد را بلد باشید؛ حتی نیاز به دانستن واژه های دروس بعد نیست. در کل به این معنی است که انسجام کتاب طوری است که شما با خیال آسوده می توانید به یادگیری واژگان زبان انگلیسی بپردازید.

کیفیت ترجمه‌های « گلستان واژه‌های انگلیسی »:

برای هر واژه‌ی انگلیسی چندین ترجمه‌ی فارسی آورده شده است تا معنای واژه‌ها به‌خوبی به مخاطبانش انتقال یابد. در مقابل هر واژه به‌طور متوسط ۴ ترجمه نوشته‌شده است –به‌جز مواردی که واقعاً بیشتر از یک یا دو معنی قابل‌ذکر نیست-. این ترجمه‌ها اکثراً از روی دیکشنری معتبر «آریانپور» انتخاب‌شده‌اند تا صحت و اعتبار ترجمه‌ها فزونی یابد. البته در کنار دیکشنری آریان پور از دیکشنری‌های کامپیوتری و آنلاین و نیز دیکشنری‌های مرجع انگلیسی استفاده‌شده است تا دقیق‌ترین و مناسب‌ترین معنی برای مخاطبان فراهم آید.

ظاهر کتاب « گلستان واژه‌های انگلیسی »:

علاوه بر کیفیت کتاب، شکل ظاهری نیز برای ما اهمیت داشته است، لذا سعی ما بر این بوده که از رنگ‌های مناسب برای فضای کتاب استفاده کنیم تا خوانندگان و زبان‌آموزان گرامی تجربه‌ی بصری خوشایندی نیز داشته باشند. بر این اساس ما برای شروع هر درس رنگ سبز را انتخاب کرده‌ایم؛ رنگ سبز نشانگر عزم راسخ و پشت‌کار و استقامت در انجام کار است. همچنین رنگ سبز برای خیلی از ما نمایانگر مطالب آموزشی است. لذا رنگ سبز آغاز خوبی است برای شروع یک درس.

واژه‌ها و ترجمه‌ی آن‌ها را با زمینه‌ی بنفش مشاهده خواهید کرد. رنگ بنفش باعث می‌شود ذهن خود را در راستای هدف خود -که همانا حفظ کردن معنای واژه‌هاست- قرار دهید، به‌طوری‌که هر چیزی که اندیشیده شده و طلب شده باشد، می‌بایست واقعیت یابد. شاید که این مانند سحر و جادو به نظر بیاید! همچنین بنفش می‌تواند به یک درک شهودی و حساس بیانجامد که این در کشف رابطه میان ترجمه و واژه‌ی اصلی کمک‌حال شما خواهد بود.

(آنچه عمل شده و در بالا نیز گفته شد، از کتاب «روانشناسی رنگ‌ها» نوشته‌ی دکتر «ماکس لوشر» ترجمه‌ی «ویدا ابی‌زاده» اقتباس گرفته‌شده است.)

خرید کتاب « گلستان واژه های انگلیسی »:

این کتاب را می توانید از طریق صفحه خرید کتاب گلستان واژه های انگلیسی خریداری کنید. این کتاب به صورت الکترونیکی و با فرمت پی دی اف (PDF) است و پس از خرید می توانید آن را دانلود نمایید. حجم فایل ۱۴٫۷۷ مگابایت است.

پیش از این قیمت هرجلد از این کتاب، ۱۰۰۰ تومان تعیین شده بود، اما در حال حاضر هر شش جلد یکجا و با تخفیف هزار تومانی فروخته می شود، پس شما می توانید هر ۶ جلد کتاب را با قیمت ۵۰۰۰ تومان خریداری کنید.

تیک ایت در ویرایش جدید کتاب

برای حفظ و مرور واژگان کتاب گلستان واژه های انگلیسی می توانید از روش تیک ایت (تیک ایت چیست؟روش استفاده از تیک ایت) استفاده نمایید؛ که امکان استفاده از آن در هر شش جلد، با قرارگیری هشت خانه برای تیک زدن فراهم گردیده است.

برای استفاده از این روش تیک ایت، علاوه بر اینکه می توانید وقتی کتاب را پرینت گرفتید از آن استفاده کنید؛ بر روی گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود نیز با کلیک بر روی هر خانه، مربع مورد نظر را تیک بزنید یا تیک آن را بردارید. به عبارتی در نسخه الکترونیکی (PDF) خانه های تیک به صورت تعاملی هستند. پس در هنگام ترددهای کوتاه و سفرهای طولانی مدت خود و نیز در هر زمان و موقعیتی می توانید بر روی موبایل یا کامپیوتر بدون دغدغه و به راحتی هرچه تمام تر از آن استفاده کنید.

 • برای استفاده از روش تیک ایت بر روی موبایل، باید از نرم افزارهای حرفه ای برای خواندن فایل های  PDF استفاده نمایید. پیشنهاد ما این است که از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید. دانلود نرم افزار Adobe Reader مخصوص گوشی های اندروید، از سایت فارسروید.
 • تقریبا بوسیله همه نرم افزارهای PDFخوان رایانه ای، می توانید از مربع های تعاملی تبک ایت استفاده کنید.

جزئیات بیشتر در مورد هر جلد از کتاب

برای اطلاع از جزئیات بیشتر و لیست واژه های جلدهای ۱ تا ۵ می توانید به مطالب مرتبط با هرکدام مراجعه کنید.

جلد یک، جلد دو، جلد سه، جلد چهار و جلد پنج.

جلد ششم نیز مشابه جلدهای ۱ تا ۵ است؛ با این تفاوت که لغات جدیدتر و تخصصی تری در آن گنجانده شده است.

همچنین ببینید

جلد ۲ کتاب گلستان واژه های انگلیسی (کتاب ۴۰۰۰ واژه‌ی ضروری انگلیسی با ترجمه فارسی)

قبلاً کتاب گلستان واژه های انگلیسی را به شما معرفی کردیم. احتمالاً جلد ۱ این …

۶۵ دیدگاه

 1. باعرض سلام
  اینجانب مجموعه زبان ۴۰۰۰واژه خریداری نمودم لینک به ایمیلم ارسال نشده است ،لطفا بررسی نمایید .

  • سلام.
   لینک دانلود کتاب «گلستان واژه های انگلیسی» مجددا به ایمیل شما ارسال شد.
   درصورتی که نتونستید دانلود کنید، اهلام کنید تا براتون بفرستیم.

   موفق باشید

   • باعرض سلام
    لینک بابت کتاب برای اینجانب فرستادید مشکل دارد و اعلام می کند که منقضی شده است لطفا بررسی نماید . متشکرم

 2. سلام..خسته نباشید
  من هزینه رو پرداخت کردم ولی لینک دانلود ارسال نشده

 3. با سلام و احترام محضر استاد عزیز
  اتفاقی از طریق جلد ۱ با این مجموعه ارزشمند آشنا شدم . و بعد از مطالعه سایت متقاعد شدم با مبلغی بسیار جزیی و تقریبا میشه گفت رایگان ۶ جلد را دریافت کنم. لزومی به تعریف و تمجید اضافی نمیبینم زیرا خود مجموعه ۶ جلدی معرف کیفیت و ارزش بالای خود میباشد. بینهایت سپاسگزارم
  با ارزوی توفیق روزافزون

  • سلام و درود خدمت شما.
   ممنون و متشکر از لطف و حسنِ نظر شما.
   تا قبل از پایان سال ۹۷، دو جلد دیگر معرفی می شود تا مجموعه واژگان کاملتر و جامعتر شود.

   درود

 4. سلام ازپاسخ گو بودنتون ممنونم…مشکلم حل شد…

 5. سلام …لینک ارسالیتون برای من مربوط ب جلد سه وچهاره ک متاسفانه وقتی میخوام بازشون کنم پیام خراب است واسم میاد….

  • معین فروردین

   مجددا چک شد.
   لینک مربوط به جلدهای یک تا شش است.
   اگر با گوشی موبایل نتونستید فایل رو اکسترکت کنید، با کامپیوتر فایل زیپ رو باز کنید.
   در صورتی که باز هم به مشکل خوردید، اعلام کنید تا بیشتر راهنمایی بشید.

 6. سلام لطفا سریع تررسیدگی کنید…ممنونم

 7. سلام من هزینه رو پرداخت کردم اما لینک ارسال نشده متاسفانه….

 8. سلام من هزینرو پرداخت کردم اما لینک واسم ارسال نشد..

 9. سلام و عرض خسته نباشید
  ببخشید متاسفانه من از اینکه لینک دانلود منقضی میشه اطلاعی نداشتم و میخواستم دانلود کنم ولی موفق نشدم
  ممنون میشم یه بار دیگه لینک دانلود برام ارسال کنید

 10. سلام و عرض ادب.
  ببخشید من مبلغو پرداخت کردم ولی لینک دانلود فایل به ایمیلم فرستاده نشده
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

 11. سلام . ببخشید بنده ۴۰۰۰ هزار با معنی از سایت خرید داری کردم نتهی نمیدونستم مدت داره . لینک دانلودش از کار افتاده میشه دوباره برام ارسالش کنید .
  خیلی ممنونم

 12. سلام
  هم امروز صبح و هم الان اقدام به خرید این کتاب کردم که در هر دو بار ناموفق بود
  فکر میکنیم این درگاه بانک مبالغ پایین رو قبول نمیکنه.چون قبلا هم همین مشکل رو با این بانک داشتم. مشکل چیه دقیقا؟

  سوالی هم داشتم در مورد کتاب. چون بیشتر برای امتحان ارشد میخوام این واژه ها رو بخونم میخوام ببینم چقدر تاثیر داره؟
  چون ۵۰۴ اونقدرها که فکر میکردم ظاهرا جامع نیست برای ارشد.

  • معین فروردین

   سلام بر شما دوست عزیز.
   بررسی شد. درگاه پرداخت، به درستی تراکنش های مختلفی را از بانک های مختلف ثبت می کند و مشکلی ندارد. اگر مشکل عدم پرداخت مبالغ پایین وجود داشته باشد، معمولا از بانک صادر کننده کارت است.
   .
   درمورد درس زبان کنکور ارشد:
   چون منبعی برای این درس معرفی نشده، پس نمی توان به طور دقیق حرفی زد. اما بر اساس نظر و تجربه شخصی میشه گفت:
   اگر به دنبال درصدهای بالای ۸۰ و ۹۰ هستید، باید واژگان ۴۰۰۰، ۱۱۰۰ و ۵۰۴ رو مسلط باشید.
   اگر منظورتون از ۵۰۴، ۵۰۴ کلمه است و می خواهید ۵۰۴ را حفظ کنید، نظرتون درست است؛ در صورتی که «کتاب» ۵۰۴ با تمام واژگانی که درون آن قرار دارد، کتاب خوبی است.
   کتاب ۱۱۰۰ واژه و کلمات آن نسبت به کلمات و کتاب ۵۰۴ سطح بالاتری دارد. از لحاظ سختی و سطح کلمات تقریبا با جلد ۵ و ۶ کتاب ۴۰۰۰ واژه برابری می کند.
   .
   کمی اطلاعات آماری هم می تواند کمک کننده باشه:
   تعداد کلماتی از ۵۰۴ واژه که در کتاب ۴۰۰۰ واژه نیست: ۲۶۰ واژه
   تعداد کلماتی از ۱۱۰۰ واژه که در کتاب ۴۰۰۰ واژه نیست: ۷۴۹ واژه
   دوتا نکته دقیق تر: نکته یک: این تعداد تفاوت در کلمات، به معنای سخت تر/آسان تر بودن کلمات یا یک کتاب نیست. صرفا تفاوت در تعداد کلمات است. نکته دو: تفاوت تعداد در کلمات با در نظر گرفتن شکل های مختلف یک واژه است (مثلا: simplify با simplification (هر دو از ریشه simple) فرق می کند و ۲ کلمه متفاوت در نظر گرفته ایم.)

 13. سلام .ببخشید من ایمیل رو اشتباه وارد کردم بجای اندرلاین خط فاصله گذاشتم ،لطفا فایل رو به این ادرس بفرستید.ممنون m_hassanshahi@yahoo.com

 14. سلام
  من در تاریخ ۹۶/۱۰/۲ با خرید پکیج ۶ کتاب وجه را پرداخت کردم ولی لینکی برام نیامد.لطفا پیگیری نمایید و برام نحوه دریافت و استفاده از ان را شرح دهید. با تشکر

 15. با سلام
  من کتاب ها رو خریداری و دانلود کردم
  قبلا یکی از کتاب های شما رو دیده بودم که ۸ تیک رو نداشت
  خواستم ببنیم امکانش هست اون ورژن از کتاب ها رو دریافت کنم
  چون هم حجم کمتری داشت هم فضای بیشتری برای نمایش لغات در یک صفحه

  با تشکر

  • سلام دوست عزیز
   تعداد لغات هر صفحه، در هر دو نسخه تیک۸ و نسخه ساده یکیه و هیچ فرقی ندارند.
   درمورد حجم هر جلد از کتاب، حرفتون درسته؛ به دلیل اضافه شدن ۵۴۰۰ خانه ی تیک۸، حجم هر جلد بیشتر شده است که البته در حد چند مگابایت است.
   درود

 16. سلام دوست عزیز… متشکرم از سایت بسیار ارزشمندتون.
  یه سوال داشتم… این کتاب تمام مطالبش ترجمه شده … منظورم داستان و خودآزمایی و توضیحاتشم ترجمه شده؟
  ممنون میشم از پاسختون..
  موفق باشید.

  • سلام بر شما.
   همانطور که توی تصویر کتاب مشاهده می کنید، «واژگان» این کتاب ترجمه شده و در زیر ترجمه ها، توضیح (معنی) انگلیسی و مثال انگلیسی آورده شده است و در نهایت هشت خانه تیک۸ تعبیه شده است. بنابراین داستان و خودآزمایی نه آورده شده اند و نه ترجمه.
   امیدوارم کتاب برای شما مناسب و موثر باشه.
   درود

 17. سلام و خسته نباشید.برای بنده هیچ لینکی ارسال نشد

 18. ممنون از جواب.
  به نظرم کافیه فقط علائم فونتیک کنار لغت از کتاب اصلی کپی بشه. امیدوارم تو این فکر نباشید که مثلا یک علامت بلندگو کنار هر لغت بذارید تا تلفظ اونو بشنویم. اونطوری هم دردسرش برای شما بیشتره و هم اینکه نمیشه تلفظ ها رو چاپ کرد.

 19. با سلام

  میشه بگید کی بخش تلفظ آماده میشه؟

  • معین فروردین

   سلام و وقت بخیر
   اگر زمانی تعیین نکنیم بهتر است. به علت مشغله های گوناگون تا به حال نتوانسته ایم به طور کامل تلفظ کلمات را ارائه کنیم. (مقدماتی از کار هم انجام شد، اما فایل ها از بین رفت.)
   به هرحال سعی ما بر این است تا فایلها را آماده کنیم و در اختیار شما زبان آموزان گرامی قرار دهیم. به محض آماده شدن اطلاع رسانی خواهیم کرد

   درود و سپاس

 20. سلام من کتاب رو خریدم ولی هیچ لینک دانلودی به ایمیلم ارسال نشد ممنون میشم جواب بدید

  • معین فروردین

   سلام.
   ممنون که گزارش دادید. پس از مطابقت دادن اطلاعات شما با لیست خرید، به صورت دستی فایل را برای شما ارسال می کنیم.
   از اینکه صبور هستید ، بسیار ممنونیم.

   (متاسفانه در برخی موارد (که کم هم نیست) برای برخی از دوستان این مشکل بوجود میاد. از لحاظ فنی هم تا جایی که میشده سعیمون رو کردیم تا شما دوستان با مشکل مواجه نشید.)

   ذرود و سپاس

 21. عرض سلام و احترام خدمت آقای فروردین عزیز. سپاس گذارم که از طریق لینک مستقیم کتابها رو در اختیار من گذاشتید و وقت خودتون رو برای رفع مشکل دانلود من در اختیارم قرار دادید. بابت این ۶ جلد کتاب هم باید عرض کنم که بسیار ارزشمند هستند و خیلی مسیرو برای زبان آموزان هموار میکنه و جا داره یه تشکر ویژه ازتون بکنم شاید کمی از خستگی راه و تلاش شما رو ستایش کرده باشم.
  سپاس بی کران

 22. سلام
  قرار بود ترجمه مثالهای کتاب را هم در فایلتان قرار دهید انجام شده است یا خیر ؟؟

  • سلام و وقت بخیر
   خیر متاسفانه.
   ترجمه مثال های کتاب در اولویتهای بعدی ما وجود دارد. در این زمینه اولویتهای مهمتری از نظر ما وجود دارد که اثربخشی بیشتری برای زبان آموزان دارد. امیدواریم بتوانیم هرچه زودتر این اولویتهای مورد نظرمان و صدالبته خواسته های شما دوستان عزیز را انجام بدهیم.

 23. سلام مجدد.ببخشید من فایل پی دی افم اشکال پیدا کرده بود مشکل حل شد ، متشکر از زحماتی که می کشید بسیار کتاب مفیدی بود ممنون .باز هم عذر می خوام .موفق باشید.

 24. من مبلغ رو واریز کردم و فایلو گرفتم اما زمانی که میخواهم از حالت فشرده خارج کنم میگه که ممکن نیست. لطفا راهنمایی کنید

  • سلام
   احتمالا شما با استفاده از گوشی موبایل اقدام به خارج سازی فایل ها از حالت فشرده کرده اید.
   برای مشکل اکسترکت کردن می توانید یکی از دو راهکار زیر را انجام دهید:

   راهکار ساده:
   اگر کامپیوتر در دسترس دارید با استفاده از کامپیوتر (نرم افزار winrar) فایل زیپ را اکسترکت و فایل ها را مشاهده کنید.
   راهکار دوم (برای گوشی):
   مسیر اکسترکت شدن فایل را ریشه یکی از درایوهای گوشیتان (مثلا SD card) انتخاب کنید. (چون تعداد کاراکترهای نام فایلها برای گوشی زیاد است، فایلها به درستی اکسترکت نمی شوند.)

   امیدواریم مشکل شما رفع شده باشد و بتوانید به راحتی از کتاب استفاده کنید. اما در صورتی که باز هم مشکل شما رفع نشد، پیام بگذارید.
   سپاس و درود

 25. من کتاب خریدم ولی لینک دانلود نیومد؟حالا باید چیکار کنم؟

  • سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست گرامی
   به خاطر مشکل بوجود آمده، پوزش می طلبیم.
   برخی مواقع به دلیل مشکلات فنی از جمله متناسب و به روز نبودن مرورگر کاربر یا مشکلات فنی ارسال ایمیل خودکار از طرف سرور، ممکن است لینک دانلود توسط خریدار دریافت نگردد.
   سعی ما بر این است که با فاصله زمانی کم، به مشکلات کاربران پاسخ بگوییم.
   .
   اطلاعات خرید شما با اطلاعات موجود مطابقت داده شد و لینک دانلود برای شما فرستاده شد.
   از شکیبایی شما سپاسگزاریم
   درود و سپاس

 26. درود بی پایان بر شما.
  ای کاش تلفظ لغات رو با اون علایم فونتیک مینوشتید.

  • ممنون از اظهار لطف شما.
   حرفتون کاملا درست و متینه. وجود تلفظ فونتیک کلمات مهمه.
   البته برای تلفظ راهکار بهتری (به نظر خودمان) در نظر گرفته ایم. امیدوارم زمان کافی برای انجام زودتر و بهتر اون فراهم بشه.

 27. مشکل حل شد. با تشکر از زحماتتون. سال خوبی رو پیش رو داشته باشید.

 28. سلام. من کتاب رو خریدم ولی لینکی واسم فرستاده نشد. با تشکر

  • سلام و وقت بخیر
   با عرض پوزش از مشکل بوجود آمده. ممکن است این مشکل مربوط به مرورگر شما باشد.
   به هر حال، لینک دانلود مجددا به ایمیل شما فرستاده شد.

   امیدواریم کتاب برای شما مفید و تاثیرگذار باشد.

 29. میشه که جلد چهارم همین کتابو به من بفرستید؟ ممنون میشم

 30. سلام دوست عزیز و بزرگوار
  بینهایت ممنون از حسن اعتماد و رفتار انسانیتون در نشر و تالیف کتاب ارزشمندتون
  امیدوارم دوستان ضمن ابهره مندی از کتاب با قصور در پرداخت خود را مدیون و شرمندن شما دوست عزیز نکنند
  با آرزوی موفقیت و سعادت شما.

 31. سلام، آقای ادمین بیشتر افراد که دانلود میکنن، فکر میکنن رایگانه، نمیدونن شما اون روش اعتماد بعد پرداخت رو قرار دادید.

  من دانلود کردک و خیلی هم خوب بود، ولی چشمم خورد به اون متن. و فایل های دانلودی رو حذف کردم. من شرایط خرید برام مهیا نیست.

  به نظرم با این روش اول اعتماد بعد پرداخت زحمتتئن به باد میره

 32. باسلام خدمت شما آدمین عزیزوکسیکه این زحمت روکشیده ۴۰۰۰ لغت پرکاربردرا ترجمه کرده ”
  خدایش کاری تون عالیه خداوندج به شما جزای خیرعنایت کند ممنون یک جهان ”
  واقعا عالی بود –۱۰۰۰۰۰۰۰۰ نمره بی نهایت”

 33. با سلام و تشکر فراوان از شما دوست عزیز و گزامی بابت تلاش و زحماتی که برای این مجموعه ی زیبا کشیده اید.

  نمار و روزه تون مقبول درگاه الهی باشد و خداوند خیر دنیا و آخرت را نصیب شما بگرداند. ان شاء الله

 34. با سلام…
  بسیار سپاسگذارم…مطالب این سایت برای بنده بینهایت مفید و کارساز میباشد…خدا از شما راضی باد!!!

 35. عالی بود ترجمه جلدای بعدی کی میاد

  • سلام و تشکر از شما
   معمولا قبل از انتشار کتاب در فضای وب، کتاب را برای اعضای کانال تلگرام می فرستیم. هم اکنون می توانید با عضویت در کانال تلگرام جلد سوم را دریافت نمایید:
   https://telegram.me/joinchat/Baxfojzrn91KdoVrn2ebhw
   یا
   آیدی: @EnglishVajeh_ir در نرم افزار تلگرام.

   ضمنا سایر جلدها هم به زودی ( پایان بهمن ماه) در کانال تلگرام قرار داده خواهند شد.
   موفق باشید.

 36. ممنونننننننننننننننننننننن

 37. سلام
  به زودی یعنی کی ؟
  ممنون

  • معین فروردین

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   از اینکه کمی معطل شده اید معذرت می خواهیم.
   سعی میشه تا پایان بهمن ماه کلیه جلدها روی سایت قرار بگیره.
   تشکر از صبوریتان

 38. معین فروردین

  سلام و درود
  خیلی متشکر از پیشنهاد خوبتون. ترجمه جملات (معنی انگلیسی و مثال کاربردی) رو در اولویت های خودمون برای ویرایش های بعدی کتاب قرار خواهیم داد.

  امیدوارم کتاب براتون مفید باشه.

 39. با سلام و احترام

  ممنون از کتاب خوبتون
  یک پیشنهاد دارم اون هم اینه که اگر امکانش هست ترجمه ی جملات کاربردی کلمات رو نیز به آن اضافه کنین بازم ممنون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *