خرید کتاب گلستان واژه های انگلیسی

گلستان واژه‌های انگلیسی بهترین منبع واژگان

گلستان واژه های انگلیسی مجموعه‌ی بی‌نظیری از واژگان ضروری زبان انگلیسی است که شامل لغات ۴ منبع مشهور زبان انگلیسی است. دارای ترجمه فارسی، تلفظ، توضیح انگلیسی و مثال انگلیسی برای هر واژه است.

مجموعه « گلستان واژه‌های انگلیسی » سبک خود را از ۴۰۰۰ واژه ضروری الگو گرفته است و با اضافه کردن ۳ کتاب دیگر کاملترین مجموعه واژگان ضروری را در اختیار فارسی‌زبانان قرار می‌گیرد.

یکی از کتاب‌های خیلی خوب در زمینه‌ی واژگان زبان، کتاب  4000 واژه ضروری زبان انگلیسی است که شاید به‌اندازه‌ی سایر کتاب‌های زبان -ازجمله ۵۰۴ واژه کاملاً ضروری،کتاب ۱۱۰۰ واژه‌ای که باید دانست و کتاب واژگان ضروری تافل– برای همه شناخته‌شده نباشد؛ اما چند مزیت عمده نسبت به سایر کتاب‌ها دارد:

 • ترتیب لغات از ساده به پیشرفته است.
 • کامل‌تر بودن نسبت به بقیه کتاب‌ها.
 • تمرکز بیشتر بر روی یادگیری واژه.

این ویژگی‌های کتاب ۴۰۰۰ واژه باعث شد تا کتابی را بر پایه‌ی آن آماده کنیم که لیست واژگان آن کامل‌تر باشد، روش یادگیری راحتی داشته باشد و در کل گلستانی از واژه‌های زبان انگلیسی را برای یادگیری در قالب یک کتاب ارائه کنیم.

کتاب گلستان واژه‌های انگلیسی شامل همه لغات زیر است:

 • کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی
 • کتاب ۱۱۰۰ واژه ای که باید دانست
 • کتاب ۵۰۴ واژه کاملا ضروری زبان انگلیسی
 • کتاب verbal advantage
 • واژگان عمومی آکسفورد
 • واژگان آکادمیک آکسفورد

اگرچه لغات کتاب‌های واژگان ضروری تافل به صورت مستقیم آورده نشده است، اما ۹۹درصد واژگان ضروری تافل نیز در بین واژه های منتخب وجود دارد.

کتاب گلستان واژه های انگلیسی

پس از آشنایی اندک با کتاب گلستان واژه های انگلیسی، سبک کتاب و اطلاعات دیگر کتاب را بررسی می کنیم.

ساختار و تعداد جلد کتاب گلستان واژه های انگلیسی

کتاب «گلستان واژه‌های انگلیسی» شامل ۱۱ قسمت است:

 • ۹ جلد اصلی: جلد ۱ تا جلد ۸، به علاوه‌ی جلد + +۸. شامل ۴۹۳۸ واژه‌‌ی ضروری.
 • یک جلد پیش‌نیاز
 • یک جلد مشتقات (مازاد)

جلدهای ۹ گانه کتاب گلستان واژه های انگلیسی:

جلد ۱ تا جلد ۸ ضروری‌ترین واژه‌های زبان انگلیسی برای یادگیری را به همراه معنی و تلفظ شامل می‌شوند.

اما جلد + +۸ واژه‌های بسیار سختی هستند که در متون ادبی، متون سخت یا متون قدیمی یافت می‌شوند. این جلد شامل ۷ درس (۱۳۸ واژه) است. واژه‌های جلد آخر، برای به دام انداختن دانشجو و داوطلبان آزمون‌های مختلف بسیار مناسب است.

دو جلد «پیش نیاز» و «مشتقات» برای کتاب گلستان واژه های انگلیسی :

سایت دیکشنری‌های زبان‌آموزی آکسفورد، برای افرادی که قصد یادگیری و تسلط بر واژگان زبان انگلیسی دارند، دو لیست معرفی کرده است:

 • لیست واژگان آکادمیک آکسفورد (Oxford Academic Word List)
 • لیست ۳۰۰۰ واژه‌ی آکسفورد (Oxford 3000 Word List)

این دو لیست، پرکاربردترین و رایج‌ترین واژه‌های عمومی و آکادمیک زبان انگلیسی را شامل می‌شوند. که یا خیلی ساده و ابتدایی هستند. یا مشتقات آن ها در کتاب گلستان واژه های انگلیسی وجود دارد.

بنابراین برای اطمینان و تکمیل کتاب علاوه بر ۹ جلد اصلی، بر اساس دو لیست واژگان آکسفورد دو جلد دیگر نیز تهیه کرده ایم:

 • جلد پیشنیاز: شامل ۲۲۱۶ واژه ابتدایی و ساده.
 • جلد مشتقات: شامل ۱۰۷۹ واژه که اشکال دیگر واژه (فعل، اسم، قید و …) در ۹ جلد اصلی وجود دارد. مرور آن ها ضرری ندارد.

سبک کلی دروس و واژه ها در کتاب گلستان واژه‌های انگلیسی:

ازآنجاکه مجموعه‌ی « گلستان واژه‌های انگلیسی » بر اساس کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی ترجمه‌شده است، شکل کلی آن نیز الگو گرفته از همان کتاب است. هر جلد از کتاب گلستان واژه‌های انگلیسی دارای ۳۰ درس است، و هر درس ۲۰ کلمه دارد؛ که این ۲۰ کلمه در قالب سه صفحه ترجمه‌شده است. (صفحه اول ۶ کلمه و صفحه ۲ و ۳ هرکدام هفت کلمه). بدین ترتیب که:

 • واژه انگلیسی آورده شده است.
 • تلفظ با الفبای فونتیک کاملا مشخص است.
 • معنی فارسی واژه ها با فونت زیبا نوشته شده است. چند معنی بیان شده تا راحتتر و سریعتر فهمیده شود.
 • توضیح انگلیسی واژه ها: برای درک بیشتر و تثبیت یادگیری واژه ها مفید است. همچنین باعث تقویت یادگیری مفهومی معنی واژه می شود.
 • مثال انگلیسی برای هر واژه، در قالب جمله: کاربرد کلمه را در جمله انگلیسی می بینید. و صرفا به حفظ طوطی وار کلمه اکتفا نکرده اید.

از مزیت های کتاب «گلستان واژه های انگلیسی» این است که برای یادگیری هر واژه نیاز به دانش زبان بالاتری نیاز ندارید. مثلا وقتی که واژه های جلد دوم کتاب را یاد می گیرید به ندرت نیاز است تا واژه های جلدهای بعد را بلد باشید؛ حتی نیاز به دانستن واژه های دروس بعد نیست.

در کل به این معنی است که انسجام کتاب طوری است که شما با خیال آسوده می توانید به یادگیری واژگان زبان انگلیسی بپردازید.

تصویر زیر یک درس را نشان می دهد که شامل ۲۰ واژه است.

کیفیت ترجمه‌های کتاب گلستان واژه‌های انگلیسی:

برای هر واژه‌ی انگلیسی چندین ترجمه‌ی فارسی آورده شده است تا معنای واژه‌ها به‌خوبی به مخاطبانش انتقال یابد. در مقابل هر واژه به‌طور متوسط ۴ ترجمه نوشته‌شده است؛ به‌جز مواردی که واقعاً بیشتر از یک یا دو معنی قابل‌ذکر نیست.

ترجمه‌های فارسی اکثراً از روی دیکشنری معتبر آریانپور انتخاب‌شده‌اند تا صحت و اعتبار ترجمه‌ها فزونی یابد. البته در کنار دیکشنری آریان پور از دیکشنری‌های کامپیوتری و آنلاین و نیز دیکشنری‌های مرجع انگلیسی استفاده‌شده است تا دقیق‌ترین و مناسب‌ترین معنی برای مخاطبان فراهم آید.

توضیح انگلیسی و مثال انگلیسی کلمات تا جلد ششم دقیقا توضیح و مثال کتاب ۴۰۰۰ واژه های ضروری است. برای جلدهای ۷ و ۸ و ۹ توضیح و مثال انگلیسی از روی دیکشنری های معتبری همچون آکسفورد، لانگمن، کمبریج انتخاب شده اند. تا اعتبار و دقت کتاب در بالاترین سطح قرار گیرد.

تلفظ فونتیک واژگان (جدید)

از ویژگی های خوب این کتاب، وجود تلفظ برای هر واژه است (در ویرایش قبل، تلفظ واژگان وجود نداشت.). افزودن تلفظ برای هر واژه، کتاب را در نوع خود کاملترین و منحصربه فردترین کرده است.

تلفظ واژه ها با حروف فونتیک نوشته شده است. اگرچه خواندن حروف فونتیک آسان است، اما راهنمای تلفظ حروف فونتیک را در ابتدای هر جلد آورده ایم تا در موارد معدودی که تلفظ حرفی را نمی دانید به آن مراجعه کنید.

روش تیک ایت برای یادگیری و حفظ ماندگارتر واژگان

برای حفظ و مرور واژگان کتاب گلستان واژه های انگلیسی می توانید از روش تیک ایت (تیک ایت چیست؟ و مطلب روش استفاده از تیک ایت) استفاده نمایید؛ که امکان استفاده از آن در هر شش جلد، با قرارگیری هشت خانه برای تیک زدن فراهم گردیده است.

برای استفاده از این روش تیک ایت، می توانید وقتی کتاب را پرینت گرفتید از آن استفاده کنید. یا بر روی گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود نیز با کلیک بر روی هر خانه، مربع مورد نظر را تیک بزنید یا تیک آن را بردارید.

به عبارتی در نسخه الکترونیکی (PDF) خانه های تیک به صورت تعاملی هستند. پس در هنگام ترددهای کوتاه و سفرهای طولانی مدت خود و نیز در هر زمان و موقعیتی می توانید بر روی موبایل یا کامپیوتر بدون دغدغه و به راحتی هرچه تمام تر از آن استفاده کنید.

 • برای استفاده از روش تیک ایت بر روی موبایل، باید از نرم افزارهای مناسب خواندن فایل های PDF استفاده نمایید.
  (پیشنهاد ما این است که از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید. دانلود نرم افزار Adobe Reader مخصوص گوشی های اندروید، از سایت فارسروید.)
 • بوسیله همه نرم افزارهای PDFخوان رایانه ای، می توانید از مربع های تعاملی تبک ایت استفاده کنید.

رنگ بندی و فونت زیبا در گلستان واژه‌های انگلیسی:

علاوه بر کیفیت کتاب، شکل ظاهری نیز برای ما اهمیت داشته است، لذا سعی ما بر این بوده که از رنگ‌های مناسب برای فضای کتاب استفاده کنیم تا خوانندگان و زبان‌آموزان گرامی تجربه‌ی بصری خوشایندی نیز داشته باشند.

بر این اساس ما برای شروع هر درس رنگ سبز را انتخاب کرده‌ایم؛ «رنگ سبز نشانگر عزم راسخ و پشت‌کار و استقامت در انجام کار است. همچنین رنگ سبز برای خیلی از ما نمایانگر مطالب آموزشی است. لذا رنگ سبز آغاز خوبی است برای شروع یک درس.»

واژه‌ها و ترجمه‌ی آن‌ها را با زمینه‌ی بنفش مشاهده خواهید کرد. «رنگ بنفش باعث می‌شود ذهن خود را در راستای هدف خود -که حفظ کردن معنای واژه‌هاست- قرار دهید، به‌طوری‌که هر چیزی که اندیشیده شده و طلب شده باشد، می‌بایست واقعیت یابد. شاید که این مانند سحر و جادو به نظر بیاید! همچنین بنفش می‌تواند به یک درک شهودی و حساس بیانجامد که این در کشف رابطه میان ترجمه و واژه‌ی اصلی کمک‌حال شما خواهد بود.»

(آنچه عمل شده و در بالا نیز گفته شد، از کتاب «روانشناسی رنگ‌ها» نوشته‌ی دکتر «ماکس لوشر» ترجمه‌ی «ویدا ابی‌زاده» اقتباس گرفته‌شده است.)

خرید و دانلود کتاب « گلستان واژه های انگلیسی »:

این کتاب را می توانید از طریق صفحه خرید کتاب گلستان واژه های انگلیسی خریداری کنید. کتاب گلستان واژه به صورت الکترونیکی و با فرمت پی دی اف (PDF) است و پس از خرید می توانید آن را در قالب یک فایل (زیپ) دانلود نمایید. حجم فایل ۳۰ مگابایت است.

قیمت ۹ جلد کتاب گلستان واژه های انگلیسی در حال حاضر ۵۵۰۰۰ تومان است.

دو جلد «پیشنیاز» و «مشتقات» رایگان هستند.

73 دیدگاه دربارهٔ «گلستان واژه‌های انگلیسی بهترین منبع واژگان»

  1. سلام دوست گرامی.
   خیر؛ نسخه چاپی کتاب گلستان واژه های انگلیسی تا الان وجود نداره و قصد چاپ اون رو نداریم. نسخه pdf میتونه در موبایل همیشه همراه شما باشه.
   اما اگر استفاده از نسخه چاپی برای شما ضرورت داره، میتونید pdfها رو بر روی کاغذ A5 پرینت بگیرید. از اونجایی که عکس و طرح گرافیکی توی کتاب وجود نداره، کیفیت چاپ مناسب میشه. ضمن اینکه فنر کردن کتاب، استفاده از اون راحتتر از کتاب صحافی شده است.

 1. سلام و وقت بخیر آقای اسماعیلی.
  سیستم ارسال ایمیل فعال و سالم است.
  سفارش شما لغو شده و ثبت نشده است. درصورتی که مبلغ از حساب بانکی شما کسر شده، به حساب شما برگشت خواهد خورد.
  اگر شماره رسید/رهگیری دریافت کرده اید لطفا برای پیگیری اعلام کنید.
  .
  درهرصورت، اگر مجددا سوالی داشتید، درخدمت شما هستیم.

  1. سلام.
   ممنون از پیشنهاد خوبتون.
   گنجاندن تعداد کلمات زیاد برای هر کلمه، وزن محتوایی برای هر کلمه رو سنگین می کرد و روند یادگیری کندتر می شد.
   و بنابر نظرسنجی که داشتیم، توضیح انگلیسی، مثال انگلیسی و معنای فارسی کلمه برای یادگیری و فهم آن مناسب و کافی است.
   .
   البته خبر خوب این است که ورژن انگلیسی کتاب شامل مترادف انگلیسی در مراحل نهایی است (مترادف انگلیسی، جایگزین معنی فارسی شده است). امیدواریم تا سه ماه آینده کاملا آماده انتشار شود. ولی قصد ارائه آن در این سایت نداریم.

 2. سلام
  من میخوام کتاب رو انتقال بدم به روی گوشیم ایا میتونم دوباره از توی سایت اینکارو بکنم؟
  این کتاب ۱۱تا پی دی اف هچیز دیگه هم داره؟

  1. سلام
   خیر، لینک دانلود پس از دور روز منقضی می شود و شما به دانلود دسترسی نخواهید داشت. فایل اصلی زیپ (zip) رو در یک جای مطمئن نگهداری کنید.
   خیر؛ شامل جلد PDF هس.

  1. سلام محمد جان.
   لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال شد.
   آپدیت پاسخ:
   بلافاصله پس از دانلود، صفحه دانلود در مرورگر شما نشان داده می شود. و درحال حاضر بلافاصله به ایمیل نیز ارسال میشود. اما به دلائل مختلف (آپیدت نبودن مرورگر، کندی اینترنت، حتی کم دقتی کاربر و غیره) ممکن است کاربر لینک را نبیند؛ که در این صورت لینک دانلود کمتر از ۱۲ ساعت به ایمیل ارسال می شود.
   سوالی داشتید، بازهم در خدمتتون هستیم.

  1. سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست گرامی.
   متاسفانه پرداخت شما لغو شده است. چنین شماره پیگیری نیز در سامانه وجود ندارد.با ایمیل ثبت شده شما هم پرداختی وجود ندارد.
   درصورت امکان، اطلاعات پرداخت خود را اعلام کنید تا مجددا بررسی شود.

   با تشکر

 3. با سلام و وقت بخیر
  دو کتاب پیش نیاز و مشتقات هم ترجمه شده هستش؟
  توی این pdf هم کتاب ۴۰۰۰ لغت و هم ۵۰۴ و هم ۱۱۰۰ موجوده یا این کتاب ها توی همون ۴۰۰۰ لغت هستش؟
  ممنون

  1. سلام. وقتتون بخیر.
   خیر؛ دو جلد «پیش نیاز» و «مشتقات» ترجمه نشده اند. (فقط جلد پیش نیاز توسط گوگل و بینگ ترجمه ماشینی شده است که دقت چندانی ندارند. اما چون واژه ها ساده هستند، خطای کمی دارد.)
   .
   سوال دومتون هم بله و هم خیر. بله چون «واژگان» مازاد کتاب های ۵۰۴، ۱۱۰۰ و وربال ادونتیج به واژگان ۴۰۰۰ اضافه شده اند که مجموعا ۴۹۳۸ واژه غیر تکراری را تشکیل می دهند. اما خیر به این دلیل که «کتاب»های ۵۰۴ و ۱۱۰۰ و ۴۰۰۰ واژه مجموعه کاملی از تست، تمرین، سوال، داستان و پاراگراف کوتاه هستند؛ اما ما در اینجا واژگان اصلی و هدف آن کتاب ها را آورده ایم نه کل کتاب ها.

   موفق باشید

 4. معین فروردین

  سلام.
  شما برای دانلود کتاب اقدام نکردین و لینک منقضی شده است. لینک دانلود کتاب «گلستان واژه های انگلیسی» مجددا به ایمیل شما ارسال شد.
  درصورتی که نتونستید دانلود کنید، اعلام کنید تا براتون بفرستیم.

  موفق باشید

 5. با سلام و احترام محضر استاد عزیز
  اتفاقی از طریق جلد ۱ با این مجموعه ارزشمند آشنا شدم . و بعد از مطالعه سایت متقاعد شدم با مبلغی بسیار جزیی و تقریبا میشه گفت رایگان ۶ جلد را دریافت کنم. لزومی به تعریف و تمجید اضافی نمیبینم زیرا خود مجموعه ۶ جلدی معرف کیفیت و ارزش بالای خود میباشد. بینهایت سپاسگزارم
  با ارزوی توفیق روزافزون

  1. معین فروردین

   سلام و درود خدمت شما.
   ممنون و متشکر از لطف و حسنِ نظر شما.
   تا قبل از پایان سال ۹۷، دو جلد دیگر معرفی می شود تا مجموعه واژگان کاملتر و جامعتر شود.

   درود

 6. سلام …لینک ارسالیتون برای من مربوط ب جلد سه وچهاره ک متاسفانه وقتی میخوام بازشون کنم پیام خراب است واسم میاد….

  1. معین فروردین

   مجددا چک شد.
   لینک مربوط به جلدهای یک تا شش است.
   اگر با گوشی موبایل نتونستید فایل رو اکسترکت کنید، با کامپیوتر فایل زیپ رو باز کنید.
   در صورتی که باز هم به مشکل خوردید، اعلام کنید تا بیشتر راهنمایی بشید.

 7. سلام و عرض خسته نباشید
  ببخشید متاسفانه من از اینکه لینک دانلود منقضی میشه اطلاعی نداشتم و میخواستم دانلود کنم ولی موفق نشدم
  ممنون میشم یه بار دیگه لینک دانلود برام ارسال کنید

 8. سلام و عرض ادب.
  ببخشید من مبلغو پرداخت کردم ولی لینک دانلود فایل به ایمیلم فرستاده نشده
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

 9. سلام . ببخشید بنده ۴۰۰۰ هزار با معنی از سایت خرید داری کردم نتهی نمیدونستم مدت داره . لینک دانلودش از کار افتاده میشه دوباره برام ارسالش کنید .
  خیلی ممنونم

 10. سلام
  هم امروز صبح و هم الان اقدام به خرید این کتاب کردم که در هر دو بار ناموفق بود
  فکر میکنیم این درگاه بانک مبالغ پایین رو قبول نمیکنه.چون قبلا هم همین مشکل رو با این بانک داشتم. مشکل چیه دقیقا؟

  سوالی هم داشتم در مورد کتاب. چون بیشتر برای امتحان ارشد میخوام این واژه ها رو بخونم میخوام ببینم چقدر تاثیر داره؟
  چون ۵۰۴ اونقدرها که فکر میکردم ظاهرا جامع نیست برای ارشد.

  1. معین فروردین

   سلام بر شما دوست عزیز.
   بررسی شد. درگاه پرداخت، به درستی تراکنش های مختلفی را از بانک های مختلف ثبت می کند و مشکلی ندارد. اگر مشکل عدم پرداخت مبالغ پایین وجود داشته باشد، معمولا از بانک صادر کننده کارت است.
   .
   درمورد درس زبان کنکور ارشد:
   چون منبعی برای این درس معرفی نشده، پس نمی توان به طور دقیق حرفی زد. اما بر اساس نظر و تجربه شخصی میشه گفت:
   اگر به دنبال درصدهای بالای ۸۰ و ۹۰ هستید، باید واژگان ۴۰۰۰، ۱۱۰۰ و ۵۰۴ رو مسلط باشید.
   اگر منظورتون از ۵۰۴، ۵۰۴ کلمه است و می خواهید ۵۰۴ را حفظ کنید، نظرتون درست است؛ در صورتی که «کتاب» ۵۰۴ با تمام واژگانی که درون آن قرار دارد، کتاب خوبی است.
   کتاب ۱۱۰۰ واژه و کلمات آن نسبت به کلمات و کتاب ۵۰۴ سطح بالاتری دارد. از لحاظ سختی و سطح کلمات تقریبا با جلد ۵ و ۶ کتاب ۴۰۰۰ واژه برابری می کند.
   .
   کمی اطلاعات آماری هم می تواند کمک کننده باشه:
   تعداد کلماتی از ۵۰۴ واژه که در کتاب ۴۰۰۰ واژه نیست: ۲۶۰ واژه
   تعداد کلماتی از ۱۱۰۰ واژه که در کتاب ۴۰۰۰ واژه نیست: ۷۴۹ واژه
   دوتا نکته دقیق تر: نکته یک: این تعداد تفاوت در کلمات، به معنای سخت تر/آسان تر بودن کلمات یا یک کتاب نیست. صرفا تفاوت در تعداد کلمات است. نکته دو: تفاوت تعداد در کلمات با در نظر گرفتن شکل های مختلف یک واژه است (مثلا: simplify با simplification (هر دو از ریشه simple) فرق می کند و ۲ کلمه متفاوت در نظر گرفته ایم.)

 11. سلام
  من در تاریخ ۹۶/۱۰/۲ با خرید پکیج ۶ کتاب وجه را پرداخت کردم ولی لینکی برام نیامد.لطفا پیگیری نمایید و برام نحوه دریافت و استفاده از ان را شرح دهید. با تشکر

  1. معین فروردین

   سلام بر شما دوست عزیز.
   پیگیری شد و مجددا لینک دانلود برای شما فرستاده شد.

   وقت خوش

 12. با سلام
  من کتاب ها رو خریداری و دانلود کردم
  قبلا یکی از کتاب های شما رو دیده بودم که ۸ تیک رو نداشت
  خواستم ببنیم امکانش هست اون ورژن از کتاب ها رو دریافت کنم
  چون هم حجم کمتری داشت هم فضای بیشتری برای نمایش لغات در یک صفحه

  با تشکر

  1. سلام دوست عزیز
   تعداد لغات هر صفحه، در هر دو نسخه تیک۸ و نسخه ساده یکیه و هیچ فرقی ندارند.
   درمورد حجم هر جلد از کتاب، حرفتون درسته؛ به دلیل اضافه شدن ۵۴۰۰ خانه ی تیک۸، حجم هر جلد بیشتر شده است که البته در حد چند مگابایت است.
   درود

  2. ممنونم از پاسخی که داده بودید، در ایمیل دریافتی گفته بودید که امکان ارسال نسخه ساده رو دارید ، اگر برام بفرستید ممنون می شم

 13. سلام دوست عزیز… متشکرم از سایت بسیار ارزشمندتون.
  یه سوال داشتم… این کتاب تمام مطالبش ترجمه شده … منظورم داستان و خودآزمایی و توضیحاتشم ترجمه شده؟
  ممنون میشم از پاسختون..
  موفق باشید.

  1. سلام بر شما.
   همانطور که توی تصویر کتاب مشاهده می کنید، «واژگان» این کتاب ترجمه شده و در زیر ترجمه ها، توضیح (معنی) انگلیسی و مثال انگلیسی آورده شده است و در نهایت هشت خانه تیک۸ تعبیه شده است. بنابراین داستان و خودآزمایی نه آورده شده اند و نه ترجمه.
   امیدوارم کتاب برای شما مناسب و موثر باشه.
   درود

  1. معین فروردین

   سلام
   ممنون و متشکر از شما که گزارش دادید. لینک دانلود به ایمیل شما فرستاده شد.

 14. ممنون از جواب.
  به نظرم کافیه فقط علائم فونتیک کنار لغت از کتاب اصلی کپی بشه. امیدوارم تو این فکر نباشید که مثلا یک علامت بلندگو کنار هر لغت بذارید تا تلفظ اونو بشنویم. اونطوری هم دردسرش برای شما بیشتره و هم اینکه نمیشه تلفظ ها رو چاپ کرد.

  1. معین فروردین

   سلام و وقت بخیر
   اگر زمانی تعیین نکنیم بهتر است. به علت مشغله های گوناگون تا به حال نتوانسته ایم به طور کامل تلفظ کلمات را ارائه کنیم. (مقدماتی از کار هم انجام شد، اما فایل ها از بین رفت.)
   به هرحال سعی ما بر این است تا فایلها را آماده کنیم و در اختیار شما زبان آموزان گرامی قرار دهیم. به محض آماده شدن اطلاع رسانی خواهیم کرد

   درود و سپاس

 15. عرض سلام و احترام خدمت آقای فروردین عزیز. سپاس گذارم که از طریق لینک مستقیم کتابها رو در اختیار من گذاشتید و وقت خودتون رو برای رفع مشکل دانلود من در اختیارم قرار دادید. بابت این ۶ جلد کتاب هم باید عرض کنم که بسیار ارزشمند هستند و خیلی مسیرو برای زبان آموزان هموار میکنه و جا داره یه تشکر ویژه ازتون بکنم شاید کمی از خستگی راه و تلاش شما رو ستایش کرده باشم.
  سپاس بی کران

  1. سلام و وقت بخیر
   خیر متاسفانه.
   ترجمه مثال های کتاب در اولویتهای بعدی ما وجود دارد. در این زمینه اولویتهای مهمتری از نظر ما وجود دارد که اثربخشی بیشتری برای زبان آموزان دارد. امیدواریم بتوانیم هرچه زودتر این اولویتهای مورد نظرمان و صدالبته خواسته های شما دوستان عزیز را انجام بدهیم.

 16. سلام مجدد.ببخشید من فایل پی دی افم اشکال پیدا کرده بود مشکل حل شد ، متشکر از زحماتی که می کشید بسیار کتاب مفیدی بود ممنون .باز هم عذر می خوام .موفق باشید.

 17. من مبلغ رو واریز کردم و فایلو گرفتم اما زمانی که میخواهم از حالت فشرده خارج کنم میگه که ممکن نیست. لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام
   احتمالا شما با استفاده از گوشی موبایل اقدام به خارج سازی فایل ها از حالت فشرده کرده اید.
   برای مشکل اکسترکت کردن می توانید یکی از دو راهکار زیر را انجام دهید:

   راهکار ساده:
   اگر کامپیوتر در دسترس دارید با استفاده از کامپیوتر (نرم افزار winrar) فایل زیپ را اکسترکت و فایل ها را مشاهده کنید.
   راهکار دوم (برای گوشی):
   مسیر اکسترکت شدن فایل را ریشه یکی از درایوهای گوشیتان (مثلا SD card) انتخاب کنید. (چون تعداد کاراکترهای نام فایلها برای گوشی زیاد است، فایلها به درستی اکسترکت نمی شوند.)

   امیدواریم مشکل شما رفع شده باشد و بتوانید به راحتی از کتاب استفاده کنید. اما در صورتی که باز هم مشکل شما رفع نشد، پیام بگذارید.
   سپاس و درود

  1. سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست گرامی
   به خاطر مشکل بوجود آمده، پوزش می طلبیم.
   برخی مواقع به دلیل مشکلات فنی از جمله متناسب و به روز نبودن مرورگر کاربر یا مشکلات فنی ارسال ایمیل خودکار از طرف سرور، ممکن است لینک دانلود توسط خریدار دریافت نگردد.
   سعی ما بر این است که با فاصله زمانی کم، به مشکلات کاربران پاسخ بگوییم.
   .
   اطلاعات خرید شما با اطلاعات موجود مطابقت داده شد و لینک دانلود برای شما فرستاده شد.
   از شکیبایی شما سپاسگزاریم
   درود و سپاس

  1. ممنون از اظهار لطف شما.
   حرفتون کاملا درست و متینه. وجود تلفظ فونتیک کلمات مهمه.
   البته برای تلفظ راهکار بهتری (به نظر خودمان) در نظر گرفته ایم. امیدوارم زمان کافی برای انجام زودتر و بهتر اون فراهم بشه.

  1. سلام و وقت بخیر
   با عرض پوزش از مشکل بوجود آمده. ممکن است این مشکل مربوط به مرورگر شما باشد.
   به هر حال، لینک دانلود مجددا به ایمیل شما فرستاده شد.

   امیدواریم کتاب برای شما مفید و تاثیرگذار باشد.

 18. سلام دوست عزیز و بزرگوار
  بینهایت ممنون از حسن اعتماد و رفتار انسانیتون در نشر و تالیف کتاب ارزشمندتون
  امیدوارم دوستان ضمن ابهره مندی از کتاب با قصور در پرداخت خود را مدیون و شرمندن شما دوست عزیز نکنند
  با آرزوی موفقیت و سعادت شما.

 19. سلام، آقای ادمین بیشتر افراد که دانلود میکنن، فکر میکنن رایگانه، نمیدونن شما اون روش اعتماد بعد پرداخت رو قرار دادید.

  من دانلود کردک و خیلی هم خوب بود، ولی چشمم خورد به اون متن. و فایل های دانلودی رو حذف کردم. من شرایط خرید برام مهیا نیست.

  به نظرم با این روش اول اعتماد بعد پرداخت زحمتتئن به باد میره

 20. باسلام خدمت شما آدمین عزیزوکسیکه این زحمت روکشیده ۴۰۰۰ لغت پرکاربردرا ترجمه کرده ”
  خدایش کاری تون عالیه خداوندج به شما جزای خیرعنایت کند ممنون یک جهان ”
  واقعا عالی بود –۱۰۰۰۰۰۰۰۰ نمره بی نهایت”

 21. با سلام و تشکر فراوان از شما دوست عزیز و گزامی بابت تلاش و زحماتی که برای این مجموعه ی زیبا کشیده اید.

  نمار و روزه تون مقبول درگاه الهی باشد و خداوند خیر دنیا و آخرت را نصیب شما بگرداند. ان شاء الله

 22. با سلام…
  بسیار سپاسگذارم…مطالب این سایت برای بنده بینهایت مفید و کارساز میباشد…خدا از شما راضی باد!!!

  1. معین فروردین

   سلام و تشکر از شما
   معمولا قبل از انتشار کتاب در فضای وب، کتاب را برای اعضای کانال تلگرام می فرستیم. هم اکنون می توانید با عضویت در کانال تلگرام جلد سوم را دریافت نمایید:
   https://telegram.me/joinchat/Baxfojzrn91KdoVrn2ebhw
   یا
   آیدی: @EnglishVajeh_ir در نرم افزار تلگرام.

   ضمنا سایر جلدها هم به زودی ( پایان بهمن ماه) در کانال تلگرام قرار داده خواهند شد.
   موفق باشید.

  1. معین فروردین

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   از اینکه کمی معطل شده اید معذرت می خواهیم.
   سعی میشه تا پایان بهمن ماه کلیه جلدها روی سایت قرار بگیره.
   تشکر از صبوریتان

 23. معین فروردین

  سلام و درود
  خیلی متشکر از پیشنهاد خوبتون. ترجمه جملات (معنی انگلیسی و مثال کاربردی) رو در اولویت های خودمون برای ویرایش های بعدی کتاب قرار خواهیم داد.

  امیدوارم کتاب براتون مفید باشه.

 24. با سلام و احترام

  ممنون از کتاب خوبتون
  یک پیشنهاد دارم اون هم اینه که اگر امکانش هست ترجمه ی جملات کاربردی کلمات رو نیز به آن اضافه کنین بازم ممنون …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *